+90 (0242) 729 7400
TARIM & PEYZAJ
TARIM & PEYZAJ
VERMİKULİT
Vermikulit, volkanik mağma kaynaklarından elde edilen silikat mineraldir Yüksek ısıya maruz kaldığında hacmi genişler, geçirgenliği artar ve hacim ağı..
TORF
Torf, Turba ya da Peat, göl yataklarındaki su seviyesinin düşmesiyle, bitki faaliyetlerinin ön plana çıkması, kışın su seviyesindeki artış ile bitkini..
PERLİT
Perlit terimi, magmanın asit fazında oluşan lavların soğuyup, gözle veya mikroskopla görülebilecek bir yapıda kırılmasının meydana getirdiği, kütle bü..
COCOPEAT
Cocopeat hindistancevizi kabuğundan elde edilen %100 doğal bir liftir. Doğal PH 5,5-6 ve doğal EC değeri 2,5-3 dür. Hindistancevizi kabukları önceli..
PLANTPAPER (KAĞIT)
PaperPot doğal olarak çözünebilen ve geride hava ve sudan başka bir şey bırakmayan çevreye ve bitkilerimize dost bir üründür.
PLASTİK ÜRÜNLER
Tarım ve seracılık alanında ihtiyacınız olan pot, insert, marker (işaretleyici) ve bunlara benzer plastik ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
AGRIMIX - TORF
Agrikal Tarım için özel olarak geliştirilen ve üretilen beyaz torf içerikli, fide yetiştiriciliği için uygun torftur. Yüksek kaliteli beyaz torf il..
AGRİPOT
Agripot ekolojik olarak çözünebilen, özel bir kağıt içine vakumlanarak sıkıştırılmış, kullanıma hazır bitki yetiştirme ortamıdır.
RASPBERRY KARIŞIMLARI (AHUDUDU)
Ahududu(Frambuaz) Dünyada sağlıklı beslenmeye yönelik eğilimin artmaya başlaması nedeniyle Ahududu meyvesine olan talep ve ilgi, tıpkı diğer meyveler..
AGRIMIX - BLUEBERRY (YABAN MERSİNİ)
Yaban mersini, mavi veya mor meyveleri olan çok yıllık çiçekli bitkilerdir. Son yıllarda insan sağlığına olan olumlu etkileri fark edilerek yüksek ta..
BERRY KARIŞIMLARI (YUMUŞAK MEYVELER)
Çilek, böğürtlen, ahudu gibi hoş kokulu meyvelerin yetiştirilmesi için hazırlanan özel karışımlardır. Agrimix olarak iklim koşullarına yönelik BER..
PEYZAJ GRUBU KARIŞIMLARI
Agrikal olarak bu geniş sektörde uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibiz. Peyzaj bitkileri ve orman bitkiler için geniş bir standart karışım yelpazesi..
SEBZE FİDESİ ÇİMLENDİRME KARIŞIMLARI
Sebze fidesi çimlendirme uygulamaları için hazırlamış olduğumuz karışımlardır. Fide’nin aşılı veya düz fide oluşu, çimlendirme yapılacak bölgenin ikl..
PAPERPOT KARIŞIMLARI
Özellikle çelik köklendirme ve tohum çimlendirme uygulamalarında kullanılan paperpot ürünleri için hazırladığımız özel karışımlardır. Daha detaylı bil..
© 2021 Agrikal Tarım. All Rights reserved
Designed By Biografik