+90 (0242) 729 7400
TARIM & PEYZAJ
TARIM & PEYZAJ
Başarınız substratlarımızda yetişir.
TARIM & PEYZAJ ÜRÜNLERİ
Tüm ürünlerimizi ilgili sektörünün altından inceleyebilirsiniz. inceleyebilirsiniz.
VERMİKULİT
Vermikulit, volkanik mağma kaynaklarından elde edilen silikat mineraldir Yüksek ısıya maruz kaldığında hacmi genişler, geçirgenliği artar ve hacim ağı..
PERLİT
Perlit terimi, magmanın asit fazında oluşan lavların soğuyup, gözle veya mikroskopla görülebilecek bir yapıda kırılmasının meydana getirdiği, kütle bü..
TORF
Torf, Turba ya da Peat, göl yataklarındaki su seviyesinin düşmesiyle, bitki faaliyetlerinin ön plana çıkması, kışın su seviyesindeki artış ile bitkini..
COCOPEAT
Cocopeat hindistancevizi kabuğundan elde edilen %100 doğal bir liftir. Doğal PH 5,5-6 ve doğal EC değeri 2,5-3 dür. Hindistancevizi kabukları önceli..
PLANTPAPER (KAĞIT)
PaperPot doğal olarak çözünebilen ve geride hava ve sudan başka bir şey bırakmayan çevreye ve bitkilerimize dost bir üründür.
PLASTİK ÜRÜNLER
Tarım ve seracılık alanında ihtiyacınız olan pot, insert, marker (işaretleyici) ve bunlara benzer plastik ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
AGRIMIX
Agrimix – LCP, fidecilik uygulamaları için Hindistan cevizi liflerinden oluşan ince tip cocopeatin işlenmesi ve tozundan arındırmak amacıyla elenmesi..
AGRİPOT
Agripot ekolojik olarak çözünebilen, özel bir kağıt içine vakumlanarak sıkıştırılmış, kullanıma hazır bitki yetiştirme ortamıdır.
© 2020 Agrikal Tarım. All Rights reserved
Designed By Biografik